בדיקת חשבונות בנק

מערכת היחסים של בין הלקוח והבנק היא לא פשוטה. היא מורכבת ומלאת ניואנסים. אחת המטלות החשובות ביותר המוטלות על כתפיו של בעל חשבון בנק היא ניהול נכון ותקין של חשבון הבנק שלו.

למרות ההשלכות הקריטיות שיש להתנהלות כלכלית לא תקינה , לרבים מבעלי העסקים אין מושג איך לעשות את הבדיקה והמעקב הנדרשים. התוצאה היא, הפסדים עצומים. את ההפסדים האלה היה אפשר למנוע באמצעות בדיקת החשבונות על ידי בעל מקצוע חיצוני מומחה.

עודכן בתאריך 2021\05\23

בדיקת חשבונות בנק – הכרחי לא רק לבית עסק

מי שנותן את השירות של בדיקת חשבונות בנק, הם המומחים לתכנון וייעוץ פיננסי. יש להם את כל הידע, המומחיות והכלים ההכרחיים כדי לנהל מעקב אפקטיבי על התנהלות חשבון הבנק וניתוח המצב מכל הבחינות. הבדיקה הזו עוקבת גם אחרי הפעולות של הבנק וגם אחרי הפעולות הכלכליות שלך. כל פעולה המבוצעת בחשבון, יכולה לשאת השלכות מרחיקות לכת. הבדיקה מאתרת טעויות שנעשו על ידי הבנק, שגררו חיובים פסולים או מיותרים. זכרו כי התנהלות תקינה וטובה בחשבונות הבנק שלכם גורמת לדירוג באשראי שלכם להיבנות בצורה האיכותית ביותר. 

לא בדקת? לא תדע!

קיימים כלים טכנולוגיים הנותנים את האפשרות לבדוק את חשבונות הבנק. מאז שהתחילו להשתמש בהם, התגלו עשרות מקרים בהם התברר שהבנק חייב כסף לעסקים ולאנשים פרטיים. בתור בעל חשבון, ראש משפחה, מחובתך לבצע את הבדיקה הזו על מנת לאתר את הפרצות שיתנו לבנק שלך את האפשרות לקחת ממך כסף. מי שמבצע את הבדיקה, ימצא את כל המקרים בהם הבנק גבה לך כסף שלא כדין, וידאג להחזיר לך את הכסף.

באיזה מקרים הבנק גובה כסף שלא כדין?

הבדיקה כוללת שחזור של כל הפעולות בחשבון ודאבל צ'ק על העמלות והריביות שנגבו על ידי הבנק. המטרה היא לזהות מקרים בהם הבנק גבה עמלות בנק וריביות גבוהות מדי מהלקוח. שלא תטעו לחשוב שמדובר במקרים חריגים, כבר היו דברים מעולם שהבנקים גבו ריביות אסורות, עמלות גבוהות מדי או שבכלל נפלו טעויות בחישוב הריבית. מכירים את זה שתמיד הטעויות יהיו לרעת הלקוח? כך זה גם בבנק. כל חיוב שנעשה לא כדין ומנוגד להסכם החתום בין הלקוח והבנק, לתקנות ולחוק, חייב להיפסל והבנק צריך להחזיר את הכסף ללקוח. הבדיקה מבוצעת לא רק על חשבון העובר ושב, אלא גם על הלוואות, חסכונות, פיקדונות ועוד.

אני יכול לבד!

זו בדיקה קריטית, לכן חשוב מאוד שהיא תבוצע בידי איש מקצוע המתמחה בבדיקת חשבונות בנק. לא לכל אחד יש את הידע המספיק והיכולת לעשות את הבדיקה בצורה מקיפה ויסודית. האמצעים הטכנולוגיים הם אלה שנותנים את האפשרות לבצע את הבדיקה, בלעדיהם הבודק יכול לפספס פרטים ונתונים חשובים. בנוסף, הבדיקה מחייבת רקע וידע בתחום המשפטי שבדרך כלל אין לאנשים פרטיים, בעלי עסקים ורואי חשבון. זו בדיקה ייעודית, יסודית וממוקדת שרק אדם עם מומחיות גבוהה יכול לבצע. תמיד חשוב שתדעו שהבנק יאהב אתכם יותר בלי שתבצעו את שלל הבדיקות החסכוניות עבורכם והלא ריווחיות עבורו…

השאירו פרטים ונחזור אלכם
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר

האם אפשר לחיות בלי כרטיס אשראי? לא תאמינו, זה אפשרי!

מי לא רוצה לקבל הנחה בארנונה?

יש לכם חובות? יש מה לעשות. מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה!

איך תתנהלו בצורה חכמה מול הבנק

רוצים למנף את העסק שלכם, הכירו את המתחרים שלכם!

כל מה שרציתם לשאול על חובות, הסדרי חובות, הוצאה לפועל וכל הקשור לנושא

איך שומרים על קשרי משפחה? האם כדאי להלוות כסף? הכל בכתבה הבאה!

איך חוסכים בחשבון המים?

בעלי עסקים קטנים, עם איזה בנק כדאי לכם להתעסק?

הידעתם? דירוג האשראי שלכם בגולת הכותרת, כל מה שרציתם לדעת על דירוג אשראי

איך פותחים חשבון בנק?

המדריך לפתיחת חשבון בנק