איך תחסכו כסף בהתנהלות הפיננסית שלכם בבית?

אילו הטבות מס מגיעות למבוגרים?

אם אתם מבוגרים אתם ודאי תמהים על הדור הצעיר שקם לו ועובד מגיל צעיר כל כך מצאת החמה ועד צאת הנשמה… בדור שלכם לא עבדתם מוקדם כל כך. לכן גם לא צברתם ותק ופנסיה גבוהים. מה תעשו? איך תתפרנסו כאשר תפסיקו לעבוד? זה הזמן והמקום לנצל הטבות מס המגיעות לכם ביושר. אמנם איש לא ידע אתכם על כך, אבל אם לא תעשו את זה אתם, אף אחד לא ירוץ לתת לכם את הכסף שמגיע לכם. אם תקראו את השורות הבאות, תוכלו לדעת איך וכיצד לקבל את הכסף שלכם.

למה אין למבוגרים כסף לחיות?

שאלה טובה. זה לא שבעבר כן היה להם, פשוט בעבר הם נפטרו עוד לפני שהם חשבו על כך…היום תודה לקל, ישנם הרבה מבוגרים שחיים לאורך ימים ושנים בטוב ובנעימים ולכן הם גם צריכים כסף לחיות. אם פעם הפנסיה הספיקה, זה בגלל שאנשים חיו פחות שנים. אז קודם כל נודה על כך שהיום יש פחות כסף זה רק סימן טוב לחיים ארוכים.

אילו הנחות יכולים לקבל מבוגרים?

מוגדרים כאזרח ותיק? המדינה מכבדת אתכם מאוד ותתן לכם הנחות בכמה מישורים. בתשלומי ארנונה, מים, חשמל, תחבורה, תשלומי שכירות ועוד. אם אתם מוגבלים או אפילו מתקשים ללכת מרחקים, הנסיעות שתחסכו תהיינה משמעותיות עבורכם.

אתם זכאים לפטור ממס על הפנסיה שלכם!

למדינה משלמים מס כמעט על כל דבר. גם על פנסיה. אם אתם מבוגרים, המדינה תוזיל לכם את העמלות על הפנסיה. 

שימו לב,

אתם לא תקבלו את ההטבות האלו אם לא תעשו משהו. אם לא תצרו קשר ותדרשו אותם. אף אחד לא מחפש לתת הטבות והנחות. כולם רוצים להרוויח. רק אם תדעו לדרוש את שלכם, תוכלו הגיע למימוש ההטבות וההנחות.

אנו בחברת המפתח לכלכלת המשפחה כאן בשבילכם!

חברת המפתח לכלכלת משפחה נועדה בדיוק לשם כך. כדי לעזור לכם לחסוך כמה שיותר כסף. אם אתם אכן מבוגרים וצריכים כסף, אל תפספסו הטבות. פנו אלינו, אנו נדאג לכם שתקבלו את כל מה שמגיע לכם. אנו נוכל לפגוש אתכם לפגישה אישית אצלנו במשרד.

אני רוצה לפגוש כלכלן בכיר מחברת המפתח לכלכלת משפחה שיעזור לי לממש את זכויותי.

השאירו פרטים ונחזור אלכם
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר

למה חשוב כל כך ללמוד על התנהלות כלכלית נכונה?

מחפשים לחיות נכון? קודם כל מסדרים את הניירת המשפחתית

איך כדאי להתנהל נכון מבחינה כלכלית?

יש לכם הרבה הלוואות? חולמים להגיע לשלווה כלכלית? מתחילים לחיות נורמאלי!

מהן הטעויות הכלכליות הנפוצות שמהן חשוב להימנע?

מחפשים דרך להגדלת ההון העצמי? איך מגדילים הון עצמי?