רוצים להגדיל את ההון העצמי שלכם? הפוסט הזה יעזור לכם!

מי לא שומע על מחירי הדירות המטפסים ועולים? כל מי שרוצה לקנות דירה או חולם לרכוש דירה, מכיר את מצב מחירי הדירות האבסורדי. כל אחד אוהב לראות את עצמו מסודר עם בית משלו. למרות שבית הוא דבר שמלווה את האדם מקסימום עשרות שנים. בכל אופן, אדם אוהב להיות מחובר לבית שלו ולהרגיש שייך. 

לענייננו, בעקבות העליה החדה של מחירי הדירות, קשה לקנות דירה. אנחנו לא מדברים על דירה שלימה אלא על גיוס הון עצמי מינימלי לדירה. 

מה עושים? איך מגייסים הון עצמי? ישנן דרכים שונות מומלצות. דרך אחת כדאית ומשתלמת היא הלוואה מקרן השתלמות. בהלוואה מקרן השתלמות אתם חוסכים ריביות יקרות מאוד. הכתבה הבאה תעזור לכם!

אילו תנאים קיימים בהלוואה מקרן השתלמות?

בהלוואה מקרן השתלמות ישנם תנאים שונים. ראשית, לא תוכלו להלוות את כל הכסף שנמצא שם. אם הקרן נזילה אתם רשאים להלוות ממנה 80%. אולם אם הקרן כרגע לא נזילה, תוכלו ללוות רק מחצית ממנה. 

שנית, נקודה חשובה מאוד! אם אתם מלווים מקרן השתלמות תוכלו להחזיר את ההלוואה עד מקסימום של 7 שנים. אם אתם לווים סכום כסף גדול, ההחזר החודשי עלול להכביד עליכם. קחו בחשבון שיהיה לכם גם החזר חודשי של משכנתא. אם למשל ההלוואה שלכם היא של 150,000 ש"ח. ההחזר החודשי יהיה על סך 1875 ש"ח. 

תוסיפו את גובה ההחזר החודשי של המשכנתא ותקבלו החזר חודשי גבוה. רק אם אתם בטוחים שתוכלו לעמוד בסכום הכסף הגבוה הזה, אתם אכן יכולים ללוות מקרן ההשתלמות. אחרת, אתם מסכנים את עצמכם בהלוואות נגררות נוספות וחבל. המטרה שלכם היא לחסוך כסף ולא לגרור בעיות.

אלו מעלות קיימות בקרן השתלמות?

המעלה העיקרית היא הריבית. בהלוואה מקרן השתלמות תשלמו ריבית נמוכה, אפסית כמעט. ריבית של פריים. ולפעמים גם תוכלו לקבל פריים מינוס. ריבית פריים עומדת היום על 1.6%. כך שאם אתם לווים הלוואה של 100,000 ש"ח תשלמו רק 6,000 ש"ח על הריבית.

איך עוד אפשר לגייס הון עצמי?

ישנן אינספור אפשרויות לגיוס הון עצמי. אבל זה באמת תלוי בכם. מה המצב הכלכלי האישי שלכם. לכן, כדאי לכם לפנות לאיש מקצוע שיעזור לכם באופן אישי.

כמה מילים לסכום,

הלוואה מקרן השתלמות היא הלוואה משתלמת מאוד מבחינת הריביות הזולות. אבל, וזאת הנקודה, ההחזר החודשי עתיד להיות גבוה מאוד ואתם צריכים להיות בטוחים שתוכלו לעמוד בו. 

מחפשים דרך להגדיל את ההון העצמי שלכם? חברת המפתח לכלכלת המשפחה כאן בדיוק בשבילכם. צוות המומחים שלנו כבר ליוו לקוחות מרוצים רבים אל הרוגע הכלכלי המבוקש. 

הקליקו כאן ואנו נעזור לכם ונכוון אתכם בכל מה שנוגע לחיסכון הכסף שלכם. כי הלקוחות שלנו בראש.

הון עצמי

השאירו פרטים ונחזור אלכם
פרטיך ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר

למה חשוב כל כך ללמוד על התנהלות כלכלית נכונה?

מחפשים לחיות נכון? קודם כל מסדרים את הניירת המשפחתית

איך כדאי להתנהל נכון מבחינה כלכלית?

יש לכם הרבה הלוואות? חולמים להגיע לשלווה כלכלית? מתחילים לחיות נורמאלי!

מהן הטעויות הכלכליות הנפוצות שמהן חשוב להימנע?

מחפשים דרך להגדלת ההון העצמי? איך מגדילים הון עצמי?